Extra promo 15 % zľava na vyšetrenie u psa

Ak nám zašlete v jeden deň 3 žiadanky obsahujúce test Borrelia burgdorferi u psa, po priložení špeciálnej poukážky získate zľavu 15 % na všetky vyšetrenia uvedené na týchto žiadankách. Akcia platí do  31. 12. 2018. Na uplatnenie zľavy žiadajte PROMO poukážku (treba priložiť k vzorkám) od nášho medicínskeho reprezentanta alebo navštívte náš stánok na kongrese Veterinária 27. 10. počas celého dňa a 28. 10. do 15:00 v Nitre. Tešíme sa na vás!

Zľava bude poskytnutá z konečných cenníkových cien a nie je možné ju kombinovať so  žiadnou inou zľavou. Po splnení podmienok bude zľava odpočítaná v nasledujúcom zúčtovacom období.

*UPOZORNENIE PRE CHOVATEĽOV

Uvedená cena za vyšetrenie je platná výlučne pre veterinárnych lekárov. Laboratórne vyšetrenia sú len jednou zo súčastí diagnostiky a ich výsledky si vyžadujú profesionálnu a individuálnu interpretáciu vo vzťahu ku klinickému stavu ošetrovaného zvieraťa. Poplatok za návštevu a poskytnuté ošetrenie vo veterinárnej ambulancii preto nemôže byť totožný s cenou za laboratórne vyšetrenie a jeho celková výška je plne v kompetencii vášho veterinára.